VIF Super Diesel Aditiv 500ml Zimný

Novinka
5 hodnotení
Značka: VIF
11 € / ks 9,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

VIF Super Diesel Aditiv 500ml Zimný

Detailné informácie

Podrobný popis

VIF Super Diesel Aditiv 500ml Zimný

Popis produktu

Výhody aditív optimalizujúcich chod motora a znižujúcich spotrebu paliva si vďaka spoločnosti VIF môžete vychutnávať aj v zimných mesiacoch. Zimnú edíciu charakterizuje dôraz na prispôsobenie výslednej palivovej zmesi nepriaznivým teplotným podmienkam. Okrem toho prináša všetky známe pozitíva aditív, ku ktorým popri maximalizovaní výkonu motora a znížení celkovej spotreby patrí napríklad ochrana pred hrdzavením jednotlivých súčastí palivového systému. Mimoriadny dôraz výrobca kladie na udržanie čistoty vstrekovacích trysiek, palivového čerpadla a filtra. Aditívum takisto eliminuje negatívne účinky povinne pridávanej biozložky a znižuje neželanú penivosť nafty.

Maximálny výkon aj počas zimy

Zima môže naftový motor poriadne potrápiť. Nepriaznivým podmienkam je preto potrebné sa vhodne prispôsobiť. Aditívum obsahuje tzv. depresant, ktorý znižuje bod tuhnutia paliva a bod filtrovateľnosti nafty až o 5 °C. Tým sa skracuje čas potrebný na studený štart motora a zároveň uľahčuje jeho efektívny chod.

Maximálny výkon aj počas zimy
 
Stále nízka spotreba

Stále nízka spotreba

Aditívum spoločnosti VIF dokáže optimalizovať celý spaľovací proces a udržiavať tak nízku spotrebu paliva. Túto vlastnosť spôsobuje zvýšenie tzv. cetánového čísla nafty, čím dochádza k zefektívneniu premeny paliva na samotný pohyb vozidla.

 

Ochrana palivového systému

Stav motora a jeho súčastí sa časom prirodzene zhoršuje. Aditívum VIF pomocou špeciálnych prísad uľahčuje rozpúšťanie usadenín, zabraňuje zhlukovaniu zložiek nafty a predchádza hrdzaveniu jednotlivých súčastí, čím sa zvyšuje životnosť celého palivového systému.

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje a aditíva
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VIF logo