VIF Super Benzín Aditiv 500ml SBA

Tip
1 hodnotenie
Značka: VIF
11 € / ks 9,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

VIF Super Benzín Aditiv 500ml SBA

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VIF Super Benzín Aditiv 500ml SBA

Zloženie aditíva spoločnosti VIF obsahujúce mazivovú prísadu dokáže zásadne znížiť spotrebu vzácneho paliva bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na jednotlivé súčasti palivového systému. Naopak, zmes zvyšuje životnosť drvivej väčšiny benzínových motorov – bez ohľadu na to, či ide o moderné vozidlo s priamym vstrekovaním alebo starší model s klasickým karburátorom. Špeciálne zložky okrem maximalizovania účinnosti spaľovania rozpúšťajú usadeniny znižujúce životnosť palivového systému. Takisto predchádzajú nepriaznivému hrdzaveniu motora. Určite vás poteší zlučiteľnosť aditíva s väčšinou ostatných látok, ku ktorým patria rôzne typy motorových olejov, ďalších prímesí a druhov benzínu.

 

Znížte spotrebu

Zmes látok na čele so špeciálnou mazivovou prísadou optimalizuje a znižuje celkovú spotrebu paliva na najazdený kilometer. Na základe meraní výrobcu možno takýmto spôsobom ušetriť 5 až 7 % benzínu, čo naozaj nie je zanedbateľné množstvo.
 

Rozsiahle uplatnenie

Aditívum výrobca navrhol tak, aby bolo kompatibilné s drvivou väčšinou benzínových motorov, motorových olejov, rôznymi typmi benzínu a ďalšími prípravkami. Aditívum je tak vhodné do moderných motorov s priamym vstrekovaním, ako aj do starších systémov s klasickým karburátorom.
 

Dlhšia životnosť

Zmes je vyrobená s ohľadom na bezpečnosť celého palivového systému. Nezhoršuje žiadne parametre chodu a nepoškodzuje jednotlivé súčasti motora. Naopak, udržiava ho v maximálnom výkone. Okrem toho uľahčuje rozpúšťanie rôznych usadenín, predchádza hrdzaveniu a napomáha k čistote karburátora a sacích ventilov.

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje a aditíva
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VIF logo