Castrol Power1 4T 10W-40 1L GPS

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Castrol
11,40 € / ks 9,50 € bez DPH
Objednané

Castrol Power1 4T 10W-40 1L GPS

Detailné informácie

Podrobný popis

Castrol Power1 4T 10W-40 1L GPS

Castrol Power 1 4T 10W40

Je moderný olej výnimočnej kvality vyvinutý pre moderné štvortaktné motory. Jeho zloženie Power Protection Formula je špeciálne vyvinuté na ochranu motora vášho motocykla pred usadeninami, ktoré znižujú jeho výkon. Trizone Technology™- výkonnosť troch kritických zón - motora, spojky a prevodovky.

Spĺňa špecifikácie:

API SJ

JASO MA-2

Popis

Castrol Power 1 4T 10W-40 je zdokonalený, prémiový motorový olej pre 4-taktné motory moderných vysokovýkonných športových motocyklov. Castrol Power 1 4T 10W-40 s technológiou Power Release Formula je navrhnutý špeciálne pre jazdcov, ktorí milujú voľnú jazdu. Technológia Trizone Technology™ zabezpečuje optimálnu ochranu pre motor, spojku a prevodovku i pri obtiažnych podmienkach vrátane trvalej prevádzky. Technológia Power Release Formula redukuje vnútorné trenie v motore, zatiaľ čo spojka pracuje v optimálnej výkonnosti a zabezpečuje efektívny prenos sily na kolesá.

Aplikácia

Castrol Power 1 4T 10W-40 je navrhnutý pre optimalizáciu výkonnosti a ochranu moderných motocyklov, kde je požadovaný olej s normou API SJ a JASO MA2.

Výhody

Zdokonalená formulácia oleja pre 4-taktné motocykle.

Testované a schválené pre vylepšenú akceleráciu.

Tečie rýchlejšie a redukuje straty z vnútorného trenia motora.

Trizone TechnologyTM ochraňuje motor, spojku a prevodovku.

Dáta z testovania potvrdzujú, že Castrol Power 1 4T 10W-40 dosahuje 6.9% zlepšenie akcelerácie v porovnaní s olejom 20W-50.

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje a aditíva
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Castrol logo