Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 1L

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Castrol
13,90 € / ks 11,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024

Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 1L

Detailné informácie

Podrobný popis

Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 1L

Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 kombinuje „inteligentné“ molekuly so syntetickou technológiou zaisťujúcou silný film ochrannej vrstvy. Tento syntetický motorový olej je vhodný pre použitie v benzínových motoroch, vrátane motorov preplňovaných, s medzichladením, priamym vstrekovaním, i common rail vznetových motorov a na vozidla bez filtra pevných častíc. Vďaka „inteligentným“ molekulám poskytuje viac ochrany v kritickej fáze štartu a rozjazdu, a zaisťuje vynikajúci výkon v extrémnych podmienkch studených štartov.

SCHVÁLENIA A ŠPECIFIKÁCIE:

ACEA A3/B3, A3/B4

API SN/CF

VW 502 00/ 505 00

MB 229.3

Fiat 9.55535-S2

Renault RN0710,RN0700

BMW Longlife 01

Popis

Až 75% opotrebovania motora dochádza pri jeho štartovaní. Ked motor zastavíte, olej stečie z kritických častí motora, avšak inteligentné molekuly Castrol Magnatec nie. Priľnú na motore ako magnet a zabezpečujú extra vrstvu ochrany, pripravené ochraňovať motor od okamihu otočenia kľúčom. Molekuly Castrol Magnatec sú vždy tam, vždy pripravené, dramaticky redukujú opotrebenie motora*. Castrol Magnatec. Okamžitá ochrana od momentu otočenia kľúčikom. * testované podľa priemyselného testu opotrebenia Sequence IVA.

Aplikácia

Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 je motorový olej vhodný pre benzínové a naftové motory osobných automobilov, kde sú výrobcom požadované oleje so špecifikáciami ACEA A3/B4, A3/B3, API SN/CF alebo skoršie špecifikácie mazív SAE 5W-40. Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 je schválený početnými výrobcami automobilov. Pri výbere maziva sa riadte doporučením výrobcu uvedenom v servisnej príručke vozidla. Výhody Castrol Magnatec s inteligentnými molekulami:

Priľne na kritické časti motora, keď olej stečie dolu.

Priľne na motore a vytvára extra vrstvu, ktorá chráni motor počas štartu i počas prevádzky.

Vrstva na kovovom povrchu robí motorové časti viac odolné voči opotrebovaniu.

Je kombináciou syntetickej technológie, zabezpečujúc vylepšenú ochranu pri vysokých aj nízkych teplotách.

Zabezpečuje nepretržitú ochranu pri všetkých jazdných štýloch, podmienkach a teplotách.

Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 zabezpečuje mimoriadnu výkonnosť pri nízkych teplotách v porovnaní s olejmi s vyššou viskozitou.

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje a aditíva
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Castrol logo