Castrol Edge Titanium Profesional A5 0W-30 1

Novinka Tip
1 hodnotenie
Značka: Castrol
13,90 € / ks 11,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Castrol Edge Titanium Profesional A5 0W-30 1

Detailné informácie

Podrobný popis

Castrol Edge Titanium Profesional A5 0W-30 1

Castrol EDGE Professional A5 0W-30 je jediným olejom vytvoreným v spolupráci s firmou Volvo pre najmodernejšie 5 valcové motory. Jeho unikátne zloženie zaisťuje zníženie spotreby pohonných hmôt, dokonalú čistotu motora a nízku spotrebu paliva po celý čas servisného intervalu. Castrol SLX Professional Longtec for Volvo Cars A5/B5 0W-30 je vhodný do automobilov značky Volvo. Nový tohto oleja je Castrol Edge Prof. A5 0W-30.

SPĹŇA ALEBO PREKRAČUJE ŠPECIFIKÁCIE:

ACEA A1/B1, A5/B5

API SL

Volvo cars recommends Castrol EDGE Professional

Popis

Castrol EDGE Professional posilnený s TITANIUM FST™ zabezpečuje mimoriadnu silu olejového filmu pre dnešnémoderné motory pracujúce pri vyšších tlakoch ako kedykoľvek predtým.Castrol EDGE je náš najsilnejší a najpokrokovejší rad motorových olejov. Jeho nová technológia TITANIUM FST™zdvojnásobuje silu motorového oleja, zabraňuje narušeniu olejového filmu a redukuje trenie.Castrol EDGE Professional s TITANIUM FST™ pomáha motoru dosiahnúť maximálny výkon.Castrol EDGE Professional je certifikovaný podľa najvyšších globálnych štandardov ako CO2 neutrálny.Oleje Castrol Professional sú dvakrát filtrované a následne opticky kontrolované naším systémom optického meraniačastíc. Takto garantujeme, že každý liter oleja Castrol Professional spĺňa naše najprísnejšie požiadavky kvality. CastrolEDGE Professional s obsahom charakteristického fluorescenčného farbiva garantuje kvalitu a originalitu produktov.

Aplikácia

Castrol EDGE Professional A5 0W-30 je motorový olej vhodný pre benzínové a naftové motory osobných automobilov,kde je výrobcom odporúčaný olej s viskozitou SAE 0W-30 a špecifikáciami API SL, ILSAC GF-2, ACEA A1/B1, A5/B5 alebo skoršími špecifikáciami. Volvo odporúča Castrol EDGE Professional A5 0W-30.

Výhody

Castrol EDGE Professional A5 0W-30 poskytuje maximálnu výkonnosť a ochranu dnešným moderným vysokootáčkovýmmotorom, ktoré vyžadujú vysoký stupeň ochrany a olej nízkej viskozity.Castrol EDGE Professional A5 0W-30:

Maximalizuje krátkodobú a dlhodobú výkonnosť motora

Znižuje tvorbu usadenín a maximalizuje odozvu motora

Zabezpečuje kompletnú ochranu motora pri širokej škále rýchlostí, teplôt a jazdných podmienok

Udržiava maximálnu výkonnosť i pri vysokom zaťažení a tlaku

Podľa nezávislých testov zlepšuje efektivitu motora

Vynikajúca výkonnosť pri nízkych teplotách

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje a aditíva
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Castrol logo