Castrol Edge Titanium FST 0W-30 1L

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Castrol
15,90 € / ks 13,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Castrol Edge Titanium FST 0W-30 1L

Detailné informácie

Podrobný popis

Castrol Edge Titanium FST 0W-30 1L

 

Castrol EDGE 0W-30 je syntetický motorový olej s technológiou TITANIUM FST formulovaný tak, aby spĺňal najnáročnejšie testy motorových olejov koncernu VW zameraných na ochranu jednotlivých častí motora a riešil všetky kritické zaťaženia. Určuje nové štandardy v priemysle, vyhovuje požiadavkám moderných benzínových a naftových motorov VW a poskytuje ochranu emisných systémov. Je vyvinutý tak, aby využíval syntetickú technológiu k dosiahnutiu najlepších výkonnostných parametrov oproti klasickým olejom. Castrol EDGE 0W-30 je vhodný do automobilov značky Volkswagen, Škoda, Seat, Audi, Mercedes, BMW, Honda,Toyota, Subaru,

SPĹŇA ALEBO PREKRAČUJE ŠPECIFIKÁCIE:

SAE 0W-30

ACEA C3

API SN

BMW Longlife-04

MB- Approval 229.31/ 229.51 dexos2®

Renault RN 0700 / 0710

VW 502 00 / 505 00

Popis

Nedávne pokroky v technológii motorov smerovali k zvýšeniu ich výkonnosti a efektívnosti čo znamená, že motory pracujú tvrdšie a pod väčším tlakom ako kedykoľvek predtým.

Jediná vec, ktorá udržuje kovové súčiastky od seba oddelené je motorový olej, a ten musí byť silnejší a zostať silnejší po dlhšiu dobu.

Castrol EDGE je náš najsilnejší a najpokrokovejší rad motorových olejov. Jeho nová technológia TITANIUM FST™ zdvojnásobuje silu motorového oleja, zabraňuje narušeniu olejového filmu a redukuje trenie.

Castrol EDGE s technológiou TITANIUM FST™ pomáha motoru dosiahnúť najlepšiu výkonnosť.  

Aplikácia

Castrol EDGE 0W-30 je motorový olej vhodný na použitie v benzínových a naftových motoroch osobných automobilov, kde je výrobcom odporučovaný olej so špecifikáciou ACEA C3, API SN alebo skoršími špecifikáciami.

Castrol EDGE 0W-30 je schválený na použitie početnými výrobcami automobilov, pri výbere oleja sa vždy riaďte odporučením výrobcu vozidla uvedeným v užívateľskej a servisnej príručke. *GM dexos2®: nahrádza GM-LL-B-025 a GM-LL-A-025 : GB2C0923082  

Výhody

Castrol EDGE 0W-30 poskytuje maximálnu výkonnosť a ochranu dnešným moderným vysokootáčkovým motorom športových a vysokovýkonných automobilov, ktoré požadujú nízkoviskozitné oleje.

Castrol EDGE 0W-30:

Maximalizuje krátkodobú a dlhodobú výkonnosť motora

Znižuje tvorbu usadenín a tým napomáha zlepšovať reakcie motora

Poskytuje mimoriadnu úroveň ochrany pri širokej škále prevádzkových podmienok a teplôt

Udržuje maximálny výkon motora i počas náročných prevádzkových podmienok

Podľa nezávislých testov zvyšuje účinnosť motora

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje a aditíva
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Castrol logo