ATG Kožená súprava 4v1 - Sada na čistenie, opravu, farbenie a utesňovanie kože

Novinka Tip
18 hodnotení
34,95 € / ks 29,13 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

ATG® 4v1 kožená sada  je určená na osvieženie kože všetkého druhu a na opravu.

Detailné informácie

Podrobný popis

ATG 4v1 kožená sada  je určená na osvieženie kože všetkého druhu a na opravu. Súprava môže byť použitá vo všetkých oblastiach. Všetky druhy kožených výrobkov, ako sú obuv, bundy, interiéry automobilov, nábytok, batožina, oblečenie a mnoho ďalších predmetov, je možné spracovať pomocou tejto koženej opravy a sady farieb. Môžete vyčistiť špinavú kožu.Obnovuje vyblednuté farby a opotrebované povrchy a opravuje škrabance a škrabance. Ako povrchovú úpravu ešte môžete utesniť kožu. Všetko o ochrane vašej kože. 

Vaše výhody na prvý pohľad

Rýchla a ľahká obnova a oprava koženej a imitácie kože

 • S týmto produktom na starostlivosť o kožu dáte starému koži nový vzhľad. Bez voskov, olejov a silikónov táto starostlivosť a čistiaci prostriedok na hladkú kožu ochraňuje a zvyšuje hodnotu kože a syntetickej kože (vinyl).
 • Všetko, čo potrebujete na farbenie alebo obnovu koženej alebo imitácie kože.
 • Udržateľná starostlivosť bez voskov, olejov a silikónov
 • Sušenie na vzduchu pre rýchle a jednoduché obnovenie.

Obsah súboru:

 • 1 x 15 ml opravné lepidlo
 • 1 x 40 ml čistiaci prostriedok na striekanie
 • 1 x 50 ml koža
 • 1 x 50 ml farba kože čierna
 • 2 x špachtle
 • 3 x kefa
 • 2 x rukavice
 • 1 x podrobné viacjazyčné pokyny

4 kroky k úspechu

 1. Vyčistite
  nosiť rukavice. Najskôr naneste kožu čistiacim prostriedkom na kožu a potom vysušte 4 až 5 krát v suchom kruhu ľahkou handričkou, aby ste odstránili povrchový tuk. Kožený povrch musí byť dobre čistený z nečistôt, mastnoty, zvyškov vosku, oleja a iných zvyškov znižujúcich priľnavosť a musí sa vyčistiť, aby sa zabezpečila priľnavosť nasledujúcej farby kože a aby sa zabránilo vzniku škvŕn. Potom nechajte kožu dobre vysušiť.
 2. Oprava
  Ak je povrch kože poškodený, opravte poškodenie rovnomerne pomocou lepidla na opravu kože a nechajte ju dobre vysušiť počas 15 - 24 hodín. Môžete skrátiť sušenie na 5-10 minút sušičom vlasov. Neprechádzajte príliš ďaleko so sušičom vlasov vo všetkých pracovných krokoch, aby nedošlo k poškodeniu kože kvôli teplu!
 3. Farbenie
  Noste rukavice, dobre pretrepte farbu kože a nalejte primerané množstvo do jednorazovej nádoby. Zakryte oblasti, ktoré nechcete farbiť pomocou maskovacej pásky alebo handričkou! Dajte si pozor na rozstrekovanie farieb! Berte prosím na vedomie nasledovné odporúčania týkajúce sa dávkovania (spotreba približne 5ml / 0,15m²): pozri tabuľku na zadnej strane.

Vyberte vhodnú kefu podľa veľkosti oblasti farbenia a rovnomerne pokožku na koži rovnakým smerom. Hrúbka nanášanej farby by mala byť len 0,1 - 0,2 mm, preto nechajte farbu príliš hrubú! Potom nechajte farbu suchú. V závislosti od vlhkosti a hrúbky objednávky, vrstva kože vysuší v priebehu 1 až 4 hodín. Môžete skrátiť sušenie na 5-8 minút sušičom vlasov.

Po úplnom vyschnutí farby môžete zopakovať farbenie pre lepší výsledok. Za normálnych okolností môže byť pôvodná farba úplne pokrytá trojbarebným náterom, tj nanášaním niekoľkých vrstiev.

Nechajte farbu dobre vysušiť 24 - 48 hodín. Čistite kefy.

 1. Tesnenie
  Teraz naneste kožené tesnenie rovnomerne v rovnakom smere na farbenú kožu. Hrúbka aplikovaného tesnenia by mala byť iba 0,1 - 0,2 mm, preto nemaľte príliš hrubý! Potom tesnenie nechajte suché. V závislosti od vlhkosti a hrúbky nanášania sa náter tesnenia uschne v priebehu 1 až 2 hodín. Môžete skrátiť sušenie na 5-8 minút sušičom vlasov.

Po úplnom vysušení tesnenia môžete znovu použiť tenkú vrstvu, aby ste získali lepší výsledok. Aplikujte maximálne 3 vrstvy. Ak je to potrebné, dostanete kožené tesnenie späť s koženým čističom z kroku 1!

Po úplnom vysušení pri izbovej teplote po 2-3 dňoch je farba kože a tesnenie odolné proti oderu. Pri nižších teplotách a vyššej vlhkosti sušenie trvá dlhšie.

Zatvorte všetky fľaše dobre po použití, aby sa neusušili a nečistite kefy! Odstráňte maskovaciu pásku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Renovácia a oprava
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-ATG