Walser autopoťah ochranný Limpio pre dodávku 1+2 sedadlo čierna

Novinka
Neohodnotené
Značka: Walser
39,90 € / ks 33,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Ochrana pred nečistotami a vlhkosťou
Autopoťah autosedačky Transporter Limpio je tou pravou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivú a vizuálne atraktívnu pohovku pre svoju dodávku. Poťah autosedačky Transporter Limpio je tou pravou voľbou pre každého, kto hľad

Detailné informácie

Podrobný popis

Autopoťah autosedačky Transporter Limpio je tou pravou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivú a vizuálne atraktívnu pohovku pre svoju dodávku. Poťah autosedačky Transporter Limpio je tou pravou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a vizuálne atraktívny autopoťah pre svoju dodávku.

3 mm penová laminácia
Jednoduché čistenie
Univerzálne uloženie
Umývateľný pri 30 stupňoch, ľahký, farebný
V práci každý deň takmer nepostrádateľné

Vozidlo je často vystavené extrémnym nárokom v každodennom pracovnom živote. Pracovné odevy často nie sú najčistejšie a bez poťahu, čalúnenie trpí rýchlo. To je miesto, kde krycí autopoťah Transporter Limpio pomáha: Materiál je vyrobený z odolného polyesteru so špeciálnym polyuretánovým povrchom. To poskytuje krytu funkciu odpudzovania nečistôt a vody.

Ďalším plusom pre pokrytie autosedačky Transporter Limpio je farba, ktorá je charakteristická svojou necitlivosťou. Zároveň sa autopoťah ľahko čistí vodou a saponátom. 

walser-clix-airbag-tested-flammhemmendtuev-kompatibel-mit-seitenairbag-flammhemmendtuev-kba-logo-flammhemmend

Dodatočné parametre

Kategória: Autopoťahy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-walser