Walser autopoťah Firmont 4 dielna modrá

Novinka
Neohodnotené
Značka: Walser
27,90 € / ks 23,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Moderný dizajn a pohodlie pri jazde s autopoťahmi Fairmont.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný dizajn a elegancia 
Autopoťah Fairmont je vysoko kvalitne spracovaný a  má moderným dizajnom. Takže interiér vášho auta bude prepracovaný jednoduchými prostriedkami a elegancie. Poťahy predných sedadiel majú zabudované kryty opierok hlavy pre neodnímateľné a integrované opierky hlavy. Tieto poťahy kompletne chránia autosedačky pred znečistením a opotrebovaním.

Bezpečnostná norma na najvyššej úrovni
Autopoťah Fairmont je certifikovaný podľa najvyššej bezpečnostnej normy Clix III a je vhodný pre všetky vozidlá s integrovanými bočnými airbagmi. Takto produkt poskytuje maximálne zabezpečenie pre vás a vašich cestujúcich a môže ušetriť životy v prípade núdze. Vďaka Highbacku ste vždy v bezpečí.

Ľahká montáž
Kompletná sada Fairmont ponúka viac ako moderný dizajn a vysokú kvalitu. Montáž krytov sedadiel je veľmi jednoduchá a rýchlo vykonaná. Vďaka integrovanej opierke hlavy môžete jednoducho sklopiť kryty predných sedadiel nad pôvodnú autosedačku. Po odstránení hlavových opierok sa zadný sedadlový sedák vytiahne cez operadlo a sedadlo samostatne. Pomocou integrovaných háčikov je celá sada pod sedadlami dodatočne pripevnená a upevnená tak, aby kryty nemohli skĺznuť. Kvalitný materiál je odolný a dá sa ľahko čistiť.

walser-clix-airbag-tested-flammhemmendtuev-kompatibel-mit-seitenairbag-flammhemmendtuev-kba-logo-flammhemmend

Dodatočné parametre

Kategória: Autopoťahy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-walser