CW 1:100 Classic 250ml - čistiaca zmes do ostrekovačov

Tip
Neohodnotené
Značka: DR.WACK
10,90 € / ks 9,08 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

CW 1:100 Classic 250ml - čistiaca zmes do ostrekovačov

Detailné informácie

Podrobný popis

CW 1:100 Classic 250ml - čistiaca zmes do ostrekovačov

  • Čistiaca zmes do ostrekovačov
  • odstraňuje mastnotu, zvyšky hmyzu, vosk a inú cestnú špinu
  • výdatnosť až 50 l čistiacej zmesi, riedenie až 1:200
  • netreba riediť destilovanou vodou
  • najekonomickejšie riešenie

Obsahuje odstraňovač vodného kameňa, riedi sa 1:200. Z 250ml produktu namiešate až 50L zmesi. ušetríte na destilovanej vode, 1 odmerka na 5litrov. Znečistenia, ako zvyšky hmyzu, prach, silikóny, zvyšky dieselových výparov atď. môžu na čelnom skle hlavne pri zmrákaní a za dažďa vytvoriť nebezpečný nepriehľadný film.

Vlastnosti: Odstraňuje povlak a cestné nečistoty rýchlo a spoľahlivo a zabezpečí krištáľovo čisté sklo a tým prispieva k bezpečnosti jazdy. Výborne čistí zvyšky hmyzu. Má príjemnú osviežujúcu vôňu, nenapadá povrchy, neupcháva dýzy. Je super ekologický, nakoľko nahradí až 20 fliaš nekoncentrovaného čističa.

Návod na použitie: Vrchnáčik zľahka pootvoriť. Stláčaním fľašky naplniť 25ml odmerku. Vrchnáčik sňať a prípravok naliať do nádobky ostrekovača. Neodporúčame miešať s inými s inými čistiacimi prostriedkami.

Dávkovanie: dávkujte v pomere 1: 200. Obsah odmerky (horná časť fľaše, 25ml) dodá po zriedení vodou 5 litrov čistiacej zmesi do ostrekovača.

Použitie v zime: CW niekoľkonásobne zlepšuje čistiace vlastnosti nemrznúcich zmesí do ostrekovačov a zabraňuje tvoreniu usadenín v nádobke ostrekovača. Je miešateľný so všetkými dostupnými nemrznúcimi zmesami do ostrekovačov v poradí: *nemrznúca zmes *voda *CW v pomere 1:100 (1odmerka na 2,5 litra).

Dodatočné parametre

Kategória: Autokozmetika
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DR.WACK