Pewag Snox snehové reťaze SXP a SUV SXV

Novinka Tip AKCIA NA PREDAJNI
3 hodnotenia
Značka: PEWAG
179,90 € / ks 149,92 € bez DPH
LEN NA PREDAJNI BA

Pewag SNOX snehové reťaze podľa typu auta a pneu od 179,90 € skladom

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitná snehová reťaz od značky Pewag je ideálnou voľbou pre kolesá vášho auta. Hodí sa nie len do horšie zjazdných terénov, ale jazdiť s ňou môžete i v meste. Štvorhranné články a vlnitý profil zaisťujú najlepšiu možnú kvalitu a pohodlnú jazdu. Reťaz disponuje veľmi jednoduchou montážou – stačí ju iba pretiahnuť cez koleso.

Perfektná voľba na sneh i do mesta

Snehová reťaz je ideálnou voľbou nie len do horšie zjazdných terénov, ale bez problémov s ňou môžete jazdiť i v meste. Doporučená je pre vozidlá s predným pohonom.

Kvalitné spracovanie

Reťaz je zhotovená z štvorhranných článkov o sile 3,2 milimetru, ktoré vám zaistia pohodlnú a bezpečnú jazdu. Vlnitý profil zvyšuje trakciu a zároveň predlžuje životnosť reťaze.

Maximálne jednoduchá montáž

Na upevnenie reťaze nie sú treba žiadne uzatváracie diely. Reťaz iba pretiahnete cez koleso a ona sa už sama automaticky napne. Rovnako jednoduchá je i jej demontáž – stačí ju jednoducho stiahnuť.

 

Od nízkych podbehov, cez robustné 4x4 až po náročné off-roady, značka Pewag je expertom na akékoľvek snehové reťaze do každodenných aj vysoko náročných poveternostných podmienok. Modely ako Pewag Offroad Extreme  s oceľovou odolnosťou TitanGrip®,  novinka Pewag Omnimat Netz s inovovaným systémom reťazových očiek, Pewag Cervino 4x4 ako príjemný štandard pre úžitkové vozidlá či patentovaná technológia Servo automaticky regulujúca napnutie reťaze, v nepriaznivých zimných podmienkach určite potešia. 

Dodatočné parametre

Kategória: Autodoplnky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

pewag logo