Webasto Pure 11 kW 4,5m

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Webasto
659 € / ks 549,17 € bez DPH
Len na objednavku

Webasto Pure 11 kW 4,5m

Detailné informácie

Podrobný popis

Webasto Pure 11 kW 4,5m

Webasto Pure je vysokokvalitná a moderne navrhnutá nabíjacia stanica pre elektromobily s pripojením cez konektor typu 2 na strane vozidla.

 

Vlastnosti a výhody Webasto Pure

  • Úspora nákladov na montáž vďaka integrovanému prúdovému chrániču
  • Pre zabezpečenie stability siete je možný vzdialený prístup prevádzkovateľa siete
  • Konfigurovateľná kapacita nabíjania na rôznych úrovniach až do 22 kW
  • Integrovaný nabíjací kábel type 2 s dĺžkou kábla 4.5 m
  • Pohodlné zavesenie kábla a zásuvky
  • Zobrazenie prevádzkového stavu nabíjacej stanice na optimalizovanom LED displeji
  • Kontrola prístupu pomocou univerzálneho kľúčového spínača
  • Nabíjacia stanica (plug & play) jednoduchá na použitie
  • Jednoduchá montáž a rýchle spustenie

Domáca nabíjacia stanica

Pri používaní nabíjacej stanice Webasto Pure II môžu používatelia nabíjať elektromobil rýchlejšie cez 3-fázové zásuvky. Nabíjanie sa tak dokáže skrátiť, ako pri nabíjaní z bežnej domácej zásuvky 230 V. Nabíjacia stanica by mala mať možnosť riadenia výkonu, čiže auto nabíja napríklad vtedy, keď nebežia spotrebiče s vysokým odberom v dome, prípadne počas súbehu zapnutých spotrebičov a nabíjania auta zníži výkon nabíjania, aby všetko v dome išlo hladko. Majitelia domov často po inštalácii ostanú vyľakaní, že im nejde zapnúť práčku alebo sušičku. Ide o to, že inštalácii by malo predchádzať aj skontrolovanie domácej elektroinštalácie, minimálne vo forme poradenstvo s odborníkmi.

Stav nabitia a ochrana nabíjacej stanice

Pre používateľa nabíjačky, tak aj pre samotné auto je najdôležitejšou výhodou bezpečnosť a ochrana. Načítanie a prípadné chyby sa zobrazujú prostredníctvom jasných LED diód na prednej strane nabíjacej stanice. Stanicu je možné zablokovať pomocou kľúča (v dolnej časti nabíjacej stanice). Ak tak urobíte, nabíjaciu stanicu nemôže zneužiť niekto iný.

Montáž a umiestnenie

Nabíjaciu stanicu je možné umiestniť vnútri i vonku. Odolná je voči slnečnému žiareniu a poveternostným podmienkam, ako je dážď a krupobitie. Pred inštaláciou by malo predchádzať skontrolovanie domácej elektroinštalácie vo forme poradenstva s elektrikárom a dodávateľom elektriny, či sú elektrické rozvody dostatočne dimenzované na zvýšený odber energie. Inštaláciu a zapojenie nabíjacej stanice smie vykonať len odborný elektrikár s príslušným oprávnením.

Dodatočné parametre

Kategória: Auto elektro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Webasto logo