OSRAM H4 LED NIGHT BREAKER 12V 19W 6000K

Novinka Tip
1 hodnotenie
Značka: OSRAM
159,90 € / ks 133,25 € bez DPH
LEN NA PREDAJNI -BA

OSRAM H4 LED NIGHT BREAKER 12V 19W 6000K

Detailné informácie

Podrobný popis

OSRAM H4 LED NIGHT BREAKER 12V 19W 6000K

Spoločnosť Osram opät mení históriu automobilového osvetlenia!

Prvé náhradné LED H7 a H4 žiarovky spĺňajúce zákonné požiadavky na použitie na verejných komunikáciách na Slovensku.

Revolúcia v technológii a dizajne: Prvé LED H7/LED H4 žiarovky spoločnosti OSRAM schválené pre použitie v stretávacích a diaľkových svetlách v cestnej premávke na verejných komunikáciách sú priekopníkom v inováciách. Svetelné zdroje LED H7/LED H4 sú schválené ako zákonná náhrada stretávacích/diaľkových autožiaroviek na inštaláciu do svetlometov za halogénové žiarovky v súlade so zákonom o prevádzke na pozemných komunikáciách. Spoločnosť OSRAM, ktorá je jednotkou v segmente automobilového osvetlenia, vyvinula od základu novú LED žiarovku NIGHT BREAKER LED a v spolupráci s TÜV-Süd ju podrobila dôkladným testom. Svetelný zdroj NIGHT BREAKER LED bol schválený Spolkovým úradom pre motorovú dopravu (KBA) na použitie v celom rade svetlometov a typoch vozidiel a po kontrole súladu nemeckých podkladov slovenskou stranou bol nakoniec schválený aj Ministerstvom dopravy SR. Teraz tak máte aj vy príležitosť využiť najmodernejšiu osvetľovaciu LED technológiu NIGHT BREAKER LED so špickovým svetelným výkonom. Úplne nový zážitok z jazdy cez deň aj v noci.

Pre legálnu výmenu LED žiaroviek za halogénové autožiarovky je nutné si preštudovať kroky pred nákupom a po nákupe NB LED H7, (hlavne zistiť, či je Vaše vozidlo v zozname schválených vozidiel) na www.osram.sk/led-legalne : 1. Vykonať inštaláciu oboch LED žiaroviek, prípadne použiť OSRAM príslušenstvo. 2. Do motorového priestoru alebo na zadnú časť svetlometov nalepiť samolepku priloženú v krabičke. 3. Nechať nastaviť svetlomety. Žiadne zmeny v technickom preukaze nie sú nutné. Na inštaláciu je u niektorých vozidiel potrebné použiť príslušenstvo (adaptéry, canbusy, krytky – viď „Zoznam kompatibility“) Legálne použitie OSRAM NB LED H7 je podmienené inštaláciou so schváleným OSRAM príslušenstvom.

Kroky po nákupe LED autožiaroviek:
- Naskenujete QR kód na nálepke, alebo zadajte 7-miestny kód
- Po dokončení kontroly si môžete vytlačiť dokument "Osvedčenie o schválení technickej spôsobilosti typu konštrukčnej časti vozidla č. 3811"
- Na jeden zo svetlometov nalepte dodanú nálepku z krabičky H7 LED s číslom ABG: K1821 a logom Osram
- Po inštalácii LED autožiaroviek je vhodné nechať si svetlomety odborne nastaviť

Cestné použitie: Áno (ECE certifikát)
Farebná teplota: 6000 K
Svetelný tok: 1500 lm
Životnost: 2500 hodín
Menovité napätie: 12 V
Menovitý výkon: 19W
Pätica: H7 (PX26d)
Balenie: 2 ks

Dodatočné parametre

Kategória: Auto elektro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

osram