CTEK MXS 12V 5.0A NEW

Novinka Tip
2 hodnotenia
Značka: CTEK
114 € / ks 95 € bez DPH
LEN NA PREDAJNI BA

CTEK MXS 5.0 NEW - 1,2-110Ah 12V

Detailné informácie

Podrobný popis

CTEK MXS 5.0 NEW - 1,2-110Ah 12V

Popis produktu

Tento víťaz nezávislých testov sa dokonale postará o vašu autobatériu. Plne automatizovaná a ľahko ovládateľná prvotriedna nabíjačka je zárukou vysokej bezpečnosti aj flexibility, nakoľko je vhodná pre všetky typy olovených akumulátorov. Dokáže diagnostikovať stav autobatérie a maximálne predĺžiť jej výkon i životnosť. Počas chladnejších mesiacov oceníte zabudovanú kompenzáciu teploty. Jednotlivé fázy nabíjania môžete sledovať na prehľadnom farebnom displeji.

Ako v bavlnke

Nabíjačka sa výborne postará o akumulátor vášho vozidla. Prostredníctvom 8 automatizovaných krokov sa autobatéria nielen nabije, ale zároveň si zlepší kondíciu. Jednotlivé fázy nabíjania môžete sledovať na LCD displeji. Počas mrazov a horúčav sa vám zíde zabudovaná kompenzácia teploty, ktorá zaistí nabíjanie aj v extrémnych podmienkach.

Ako v bavlnke
 
Autobatérii vdýchne život

Autobatérii vdýchne život

Nabíjačka dokáže diagnostikovať aktuálny stav batérie. Poradí si s obnovením jej kapacity (desulfatácia) i oživením veľmi vybitých akumulátorov. Zariadenie poslúži aj na udržiavanie nabíjania. Funkcia regenerácie následne zabraňuje nerovnomernému rozvrstveniu elektrolytu, ktoré by malo negatívny vplyv na kapacitu batérie a jej životnosť.

 

Univerzálny pomocník

Autonabíjačka s nabíjacím prúdom 5 A je vhodná pre všetky typy 12V olovených akumulátorov určených pre automobily, motocykle, karavany a ďalšie stroje. Súčasťou balenia sú dve súpravy konektorov – krokosvorky i očká.

Univerzálny pomocník
 
Myslí aj na bezpečnosť

Myslí aj na bezpečnosť

Nabíjačka disponuje ochranou proti skratu, prepólovaniu aj prepätiu. Pri nabíjaní chráni elektroinštaláciu vozidla a vďaka certifikátu IP 65 je odolná voči vode a prachu. Zdokonalený spôsob zapustenia káblov do zariadenia zabraňuje ich poškodeniu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Auto elektro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ctek logo